e-code.sk

…education for continuous development

Druhé partnerské stretnutie projektu Euro-folio v španielskom Valdepeñas

| 0 comments

Presne deväť mesiacov po otváracom stretnutí projektu Euro-folio v anglickom Liverpoole sa partneri projektu stretli opäť. Tentokrát sa partnerské stretnutie uskutočnilo v španielskom Valdepeñas, v malebnom mestečku ležiacom v regióne Castilla-La Mancha, preslávenom dômyselným rytierom Don Quijote de la Mancha a vínom. Stretnutie sa uskutočnilo 12. – 14. novembra 2014.

V predošlých mesiacoch, keďže ich bolo dosť veľa, sa v projekte udialo niekoľko dôležitých vecí. V prvom rade to boli zmeny v partnerstve a tým pádom aj v zmluve, ktoré dosť ovplyvnili naše aktivity. Došlo tu k určitému zdržaniu, nie však k takému, aby sa to so snahou všetkých partnerov nedalo dohnať. Čo sa doteraz podarilo bolo vytvorenie stránky projektu, prvého bulletinu, základnej štúdie, či dotazníka pre zamestnávateľov. Dosiahnuté ciele sme, samozrejme prebrali na stretnutí ako prvé. Ešte dôležitejšia však bola časť stretnutia venovaná nasledujúcim úlohám, ktoré stoja pred nami. A tými sú hlavne zozbieranie sto dotazníkov pre zamestnávateľov, ktoré definujú najžiadanejšie zručnosti očakávané od mladých ľudí v zamestnaní a následne práca na vzdelávacom produkte, ktorý sa zameria práve na tie najpožadovanejšie zručnosti. Pilotná verzia vzdelávacích materiálov by mala byť k dispozícii na nasledujúcom stretnutí v Grécku. Čaká nás teda mnoho práce, znásobenej tým, že práve e-code je zodpovedný za vedenie práce na vzdelávacích materiáloch.

Na záver, k dispozícii máme aj niekoľko záberov z Valdepeñas a poteší nás ak navštívite našu galériu z Valdepeñas.

 

SET4Work_Logo_ThumbnailTento projekt je financovaný zo zdrojov akcie Grundtvig Multilaterálne partnerstvá, ktorá je súčasťou Programu celoživotného vzdelávania Európskej únie.LLP_Thumbnail

Leave a Reply

Required fields are marked *.