e-code.sk

…education for continuous development

Záverečná konferencia a stretnutie partnerov projektu SET4Work

| 0 comments

Čas beží skutočne rýchlo a aj projekt SET4Work sa tak blíži ku svojmu koncu. Aj preto sa v termíne 5. a 6. Augusta v Litovskom Šiauliai uskutočnilo záverečné stretnutie partnerov projektu a širokej verejnosti. Jednotlivé dni však boli venované rozličným činnostiam.

Prvý deň poslúžil ako posledná šanca na manažérske stretnutie partnerov. Aj keď väčšina úloh v rámci projektu už bola splnená, zopár ich ešte zostáva a tak sa stretnutie zameralo najmä na tieto úlohy. Medzi nimi najvýznamnejšiu rolu hrajú šírenie výsledkov projektu a organizácia záverečných diseminačných stretnutí na národnej úrovni.

 

Druhý deň bol venovaný práve záverečnej konferencii projektu. Na konferencii sa zúčastnili účastníci z rôznych krajín, väčšina samozrejme reprezentovala domácu Litvu. Okrem prezentácie výsledkov projektu partneri pripravili aj viacero tvorivých dielní pre ich účastníkov. V konečnom dôsledku sa jednalo o úspešné podujatie.

SET4Work_Logo_ThumbnailTento projekt je financovaný zo zdrojov akcie Leonardo da Vinci - Transfer inovácií, ktorá je súčasťou Programu celoživotného vzdelávania Európskej únie.LLP_Thumbnail

Leave a Reply

Required fields are marked *.